12 februára, 2020

Fórum

13
Zanechať odpoveď

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
TajomníkRomanPeteradminadmin Recent comment authors
newest oldest most voted
Psotka
Guest
Psotka

Pekná stránka. Je dobre že sa aktualizovala a postupne znova ožíva. Rybári si tu určite nájdu potrebné a zaujímavé informácie zo života našej MO SRZ. Treba poďakovať hospodárovi p. Noskovi, že sa podujal na jej prerobenie a postupne ju napĺňa údajmi. Len nech to vydrží čo najdlhšie.

Peter
Guest
Peter

Dobry večer chcem sa spytat kolko ma vide celkovo všetky papiete poplatky aby som sa stal členom teda rybarom nakolko som členom ešte nikde nebol ? Stym že chytat by som chvel ist na rozne miesta bez obmedzeni ako to je dakujem.Našiel som cenik sice v obežniku ale celkovu sumu netušim.

Peter
Guest
Peter

Asi sa tu clovek nedocka odpovedi

Roman
Guest
Roman

Prečo mate len jeden kaprovy revir??Clovek si nema ani kde zachytat nebolo by zle aj inde doplnit kaprovy revir či? Skoda aj cenovo je to moc predražene rybari musia kaprarit len vtom jednom ked su členmi srz smutne.

Roman
Guest
Roman

Prečo mate len jeden kaprovy revir??Clovek si nema ani kde zachytat nebolo by zle aj inde doplnit kaprovy revir či? Skoda aj cenovo je to moc predražene rybari musia kaprarit len vtom jednom ked su členmi srz smutne

Roman
Guest
Roman

Moze mi nlekto odpovedat?

Tajomník
Guest
Tajomník

Všetky potrebné informácie ohľadom povolení a revírov najlepšie záujemca získa telefonicky u členov výboru.